Wyżywienie całodniowe wysoki standard ośrodka fachowa

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

Specjalistyczne szkolenie narciarskie i snowboardowe dla naiwnych również umiejętnych

pod okiem profesjonalnych szkoleniowców z upoważnieniami PZN i PZS z wielkiej szkoły zakopiańskiej „HSKI”.

Wyprawy po muldach – śnieżne spacery po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Bór,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Atrakcyjny projekt tymczasowy w przykładzie niedoborze śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi oraz do Słynnej Hali Małołąckiej; na Nieskończony Kopieniec; na Antałówkę.

Kształcenie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla zainteresowanych wojowników górskich :)

Góralskie źródła z paleniem kiełbasek. Treningi biegowe dla amatorów. Treningi nordic walking dla otwartych.

Zabawy oraz przeróżne mecze generalne a swoiste.

Wyżywienie całodniowe, wysoki standard ośrodka, fachowa opieka pozytywna i lecznicza, przewóz w obie strony, ubezpieczenie.

Turnus zawiera ok. 20-30 pań (w dyscypliny z obostrzeń sanitarnych)! Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się zupełnie w staranności wypoczynku dla niemowlęta.

Korzystamy 28-letnie wytrwanie w rozpowszechnianiu treningu oraz górskiej pasji wśród zielonych mężczyzn.

Nigdy wcielamy się pośrednictwem, proponujemy wyłącznie polskie związki!

Kolonie słoneczne i zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” to lokata w zdrowie a urzekająca górska wędrówka!

Jesteśmy pomysłodawcą najdłuższych obozów chłodnych a niezaangażowanych w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Osad i Zimowisk od 1992 roku towarzyszy działalność w terenie, i specjalizuje się zdecydowanie w wprowadzaniu wypoczynku gorącego a ciepłego dla niemowlęta oraz klasy. Dzięki wieloletniemu zbadaniu także fachowemu zachowaniu do jakiegoś zorganizowanego turnusu zyskaliśmy grono zwykłych Nabywców – przede wszystkim jednostek swoich.

Celem statutowym firmy, z powodzie jej występowania, istniałoby także stanowi krzewienie zainteresowania do ruchu, gór a wspinaczki wśród niemowlęta a klasy.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka oraz kolarstwo są własną chęcią – staramy się je wrazić małym gościom!

Własne wartości:

Utrzymujemy wieloletni łącznik z ośrodkami na obwodzie pełnej Nasz, współpracując chociaż z mieszkańcami odpowiednimi zaufania.

Sprzedajemy koloniezimowiska.pl idealną kategoria oznaczanych usług.

Nasza spółkę organizują chłopy z pasją – miłośnicy gór, aktywni, kochający trening.

Posiadamy atrakcyjną kadrę oświatową, zaufaną, doznaną i wypróbowaną z dużo lat. Wszyscy nauczycielu to entuzjaści obfitości a wysiłku. Swym ćwiczeniem od momentu zadania reputacje jest promowanie aktywnego przebywania czasu nieograniczonego wśród zdrowych panów, z wpływem na wycieczki górskie, wspinaczkę oraz wyprawy rowerowe.

Na wioskach i zimowiskach prowadzi dzieciom oraz, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy wyrafinowane także ergonomiczne autokary od bliskich firm komunikacyjnych, które proponują tylko zbadany również płynny technicznie tabor.